HRD Innovations – EXPO 2015

W dniu 18 listopada 2015 r., w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym, Warszawa Śródmieście przy ul. Moniuszki 1a (VI piętro), odbędzie się HRD Innovations – EXPO 2015.

Wydarzenie organizowane przez Polish Society for Training & Development  kierowane jest do branży szkoleniowo-doradczej. W ramach formuły przyjętej przez organizatorów, Training Broker, będzie dostępny przy stoliku nr 21. Więcej szczegółów wydarzenia, znaleźć można na stronie wydarzenia.

II Ogólnopolskie Forum – HR w Urzędzie

II Ogólnopolskie Forum - HR w Urzędzie.


W dniu 15 października 2015 r., w Warszawie, w Golden Floor Plaza – Millenium Plaza (sala konferencyjna nr 11), odbędzie się II Ogólnopolskie Forum – HR w Urzędzie.

Wydarzenie organizowane przez AVENHANSEN® Sp. z o.o.  kierowane jest do Kierowników i Pracowników komórek kadrowych oraz Dyrektorów, Naczelników, Kierowników Zespołów Urzędów Administracji Publicznej.

W ramach formuły przyjętej przez organizatorów, Training Broker, będzie dostępny w przerwie przy stoliku tematycznym: “Kontraktowanie usług szkoleniowo-rozwojowych z perspektywy procesu przetargowego”. Więcej szczegółów wydarzenia, znaleźć można na stronie wydarzenia.

Targi HRD Innovations

Targi Usług Szkoleniowych i Doradczych HRD Innovations Expo 2014 odbyły się 21 listopada br. w Warszawie.

Wydarzenie to, zainicjowane przez Stowarzyszenie PSTD,  było okazją do podzielenia się praktykami stosowanymi przez firmy szkoleniowe i trenerów, którzy oferują nowe marki bądź nowe rozwiązania. Ogrom informacji z rynku szkoleń, dostępny bezpłatnie dla Uczestników Targów, wskazywał możliwe kierunki rozwoju dla trenerów i firm szkoleniowych, będąc zarazem drogowskazem dla przedstawicieli HR odnośnie planowania polityki szkoleniowej w swoich organizacjach. Dostępność licznych szkoleń oferowanych przez Wystawców w promocyjnych cenach, mogła pomóc pracownikom działów HR w obniżaniu obecnie planowanych przyszłorocznych budżetów szkoleniowych firm.

Odwiedzający mogli poznać nowatorskie usługi, rozwiązania i metodyki w obszarze rozwoju ludzi, prezentowane podczas Sesji merytorycznych wybranych organizacji (m.in. prezentacja Rejestru Usług Szkoleniowych prowadzona przez przedstawicieli PARP); równolegle do Sesji prowadzone były Samplingi, będące próbkami wybranych tematów szkoleniowych. Wśród przedstawicieli 26 firm, oferujących usługi skierowane do osób zainteresowanych tematyką szkoleń byliśmy i my, pokazując narzędzia brokerskie ułatwiające przeprowadzanie konkursów ofert na projekty szkoleniowe.

Targi były okazją do spotkania z trenerami, firmami szkoleniowymi i osobami odpowiedzialnymi za proces rozwoju pracowników, czyli działami HR. Pytania pojawiające się wśród uczestników stanowiły ciekawy sygnał potrzeb i różnych perspektyw. Rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu, że coraz więcej firm patrzy na szkolenia z perspektywy efektywności, co nas cieszy, ponieważ nasza platforma trainingbroker.pl dostarcza narzędzi webowych do efektywnego zarządzania strategiami rozwoju”.  Organizatorzy są przekonani, że wydarzenie to na stałe wpisze się w kalendarz osób, zainteresowanych nowinkami z rynku szkoleń.